درباره ما

به فضای کاری ما خوش آمدید

    شرکت سایان ساب صنعت با شماره ثبت ۵۸۳۷۰۶ تولید کننده محصولات پرداختکاری با برندهای ساب پولیش و گلدن میباشد.       
این مجموعه تولید دستگاه پرداختکاری تک فاز موشکی،دستگاه پرداختکاری سه فاز موشکی،دستگاه پرداختکاری خرطومی(پرتابل) {برای اولین بار در ایران}،واکس پولیش استیل،واکس پولیش نمد،واکس پولیش فرچه،انواع گیلانس و فرچه های پولیش را با کیفیت عالی و قابل رقابت با محصولات خارجی تولید مینماید.

ما که هستیم

با تلاش متخصصان خود بهترین ها رو تولید میکنیم

ماموریت ما

کیفیت عالی،قابل رقابت با محصولات خارجی،رضایت مشتری

آنچه انجام می دهیم

ساخت محصولات با کیفیت برای رفع نیاز کشور به واردات و صادرات محصولات ایرانی

داستان ما

در بازه زمانی حدود سال ۱۳۵۰ الی ۱۳۵۵ تولید گیلانس با سایز های مختلف و پارچه های مختلف را آغاز کردیم سپس در طول زمان با توجه به رضایت مندی مشتریان و در کنار تولید گیلانس به فروشندگی انواع تجهیزات و لوازم پرداختکاری را انجام دادیم، سپس به مرور زمان و با توجه به تجربیات بدست آمده بر آن شدیم تا با تولید محصولات با کیفیت تر و قابل رقابت با محصولات خارجی تولید دستگاه های پرداختکاری را در سال ۱۳۹۸ آغاز کنیم و باتوجه به ایراداتی که دستگاه های قبلی موجود در بازاز توانستیم ایرادات قبلی دستگاه های داخلی را برطرف نموده و دستگاه های خود را با کیفیت تر و قابل رقابت با دستگاه های خارجی وارد بازار کنیم که خدارا شاکر هستیم که این امر به رضایت خریداران گرامی مواجه شد.و همچنین با توجه به روند موفقیت این تولیدات توانستیم واکس پولیش با مواد اولیه از شرکت های معتبر خارجی وارد و ساخت واکس های پولیش صنعتی را آغاز کنیم و کیفیتی هم سطح جهانی را در این تولید بدست آوریم.و در نهایت با توجه به آغاز صادرات به کشور های همسایه شرکت سایان ساب صنعت را برای  برند های خود که با نام های ساب پولیش و گلدن میباشد را به ثبت برسانیم تا با نهایت تلاش در امر بی نیازی کشور به واردات ، محصولات ایرانی را صادر نماییم،که این مهم بدون حمایت خریدران محترم انجام پذیر نبود.
و در آخر اگر حمایت شما مشتریان گرامی نبود سایان ساب صنعت هرگز به این امر مهم دست پیدا نمیکرد از حمایت همیشگی شما سپاسگذاریم.

محصولات تولیدی در آینده توسط ما

دستگاه پرداختکاری ویبره بشکه ای یکی از رایج ترین تکنیک های پرداخت کاری انبوه است

دستگاه پرداختکاری بشگه ای با توجه به این که بیشتر قطعات آن به صورت وارداتی میباشد.

دستگاه پرداختکاری رومیزی کوچک تک فاز ساب پولیش تولید این مجموعه میباشد

چرا ما را انتخاب کنید؟

شرکت سایان ساب صنعت همواره در تلاش بوده تا با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و همچنین با استفاده از دانش فنی خود و متریال مناسب ،بهترین و مرغوب ترین کالاهای قابل عرضه برای رقابتی سالم را تولید نماید.

با توجه به کیفیت محصولات ساب پولیش که به لطف شما همراهان گرامی بیشترین فروش را بر روی برند ساب پولیش و گلدن دارا میباشیم همواره سعی داشته ایم که از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه در تولیدات خود بهره ببریم تا رضایت شما دوستان گرامی را همواره همراه خود داشته باشیم.

با توجه به اینکه محصولات ساب پولیش و گلدن به صورت مستقیم و بدون واسطه عرضه میگردد،قیمت محصولات در مجموعه سایان ساب صنعت همیشه دارای قیمت مناسب میباشد.

یکی دیگر از مزایای خرید از شرکت سایان ساب صنعت خرید بدون واسطه بوده که همواره در تلاش بوده ایم تا محصولات خود را بدون واسطه و به صورت مستقیم به مصرف کنندگان گرامی عرضه نماییم.

با توجه به اینکه ما همواره در تلاش برای کسب رضایت مشتریان گرامی میباشیم از این رو همواره با توجه به نیاز مصرف کنندگان گرامی و درخواست های جدید در تلاش هستیم تا محصولات خود را بروز نگاه داشته تا رضایت مندی مصرف کننده گرامی را همراه خود داشته باشیم.

مفتخر میباشیم که در شرکت سایان ساب صنعت با توجه به شعار خود که مبنی بر ارائه خدمات نوین میباشد از این رو ارسال کالا در تهران در کمتر از دو ساعت و ارسال کالا به شهرستان یک روز کاری کلیه سفارشات خود را ارسال نماییم.

سایان ساب صنعت با توجه به اینکه از نیروی متخصص جوان بهره میبرد و با توجه به این موضوع که میبایست به جوان های با استعداد کشور عزیزمان اعتماد نمود،از این رو با استخدام این دوستان گرامی ما را در رساندن به اهداف خود که همواره رضایت مندی شما دوستان گرامی میباشد یاری میرسانند.

با توجه به نکاتی که در بالا گفته شده و همچنین استفاده از مواد اولیه با کیفیت و استاندارد ما این اطمینان را به شما دوستان گرامی خواهیم داد که محصولات شرکت سایان ساب صنعت همواره رضایت شما را کسب خواهد کرد

تعداد دستگاه های پرداختکاری موشکی تولید شده
تعداد مشتریان همراه
تعداد فروش واکس های پولیش
تعداد کشور های خریدار محصولات
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۵ (۱ رای)
اسکرول به بالا