خدمات

ما جبران میکنیم

با توجه به اینکه تمامی خریداران ما مصرف کننده مستقیم میباشند ما بر آن شدیم با توجه به اینکه تمامی پرداختکاران گرامی و یا شرکت های خدمات پرداختکاری که با ما بیشترین همکاری را دارند به عنوان تقدیر و تشکر به مشتریانی که نیاز به خدمات پرداخت دارند این دوستان و همراهان گرامی را به کسانی که نیاز به این نوع از خدمات دارند معرفی نماییم.تا با این کار جبران بخشی از این همراهی را انجام داده باشیم

ما چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟

با توجه به اینکه ما تولید کننده بخش اعظمی از محصولات پرداختکاری میباشیم،برآن شدیم با توجه به مواردی که شما نیاز به تغییر در ساختار تجهیزات و یا مواد اولیه در رابطه با دستگاه های پرداختکاری و یا واکس های پولیش میباشد این همراهی را انجام دهیم که تغییرات مورد نیاز شما را بر روی مواردی که احتیاج به تغییر دارد اعمال نماییم و به صورت سفارشی برای شما تولید نماییم.

تغییرات در ساخت دستگاه پرداختکاری

با توجه به نیاز خود ما آنچه شما در ذهن دارید را بر روی دستگاه پیاده سازی کرده و به شما تحویل خواهیم داد.

تغییرات در تولید واکس پولیش

در صورتی که واکس های پولیش نیاز کاری شما را برطرف نمیکنند میتوانید با متخصصان ما در سایان ساب صنعت تماس گرفته تا با تغییرات مشکل شما را برطرف نماییم.

تغییرات درتولید گیلانس پولیش

با توجه به این که تولیدات ما همواره برای کسب رضایت مشتری میباشد و پیشنهادات شما را سر لوحه خود قرار داده ایم در صورت نیاز به سفارشی تولید کردن محصولات با مشاورین ما در ارتباط باشید.

مشاوره در راه اندازی خطوط پرداختکاری

مجموعه سایان ساب صنعت با توجه به این که اکثر محصولات مرتبط با پرداختکاری را تولید مینماید همواره خرسند خواهد بود که شما را در راه اندازی خطوط پرداختکاری راهنمایی نماید.

مشاوره در راه اندازی فروشگاه لوازم پرداختکاری

در صورتی که تمایل به راه اندازی فروشگاه تجهیزات و لوازم پرداختکاری دارید با تماس با سایان ساب صنعت از مشاورین ما در این خصوص راهنمایی دریافت کنید.

اعطای نمایندگی در شهرستان

در صورت تمایل به داشتن نمایندگی و فروش محصولات شرکت سایان ساب صنعت با برند های ساب پولیش و گلدن با ما در ارتباط باشید.

بیایید با هم به پیشرفت ایران سربلند کمک کنیم

برای مشاوره رایگان با ما در تماس باشید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۵ (۱ رای)
اسکرول به بالا